Mr McKenic® – Olej Technologiczny 9-in-1

Mr McKenic® – Olej Technologiczny 9-in-1 to wielofunkcyjny olej o wysokiej sile penetracyjnej charakteryzujący się działaniem antykorozyjnym, lubrykującym i czyszczącym.

GK-GermKiller® – w biurze

GK-GermKiller® - w biurze. Zobacz, jak produkty z serii GK-GermKiller pomagają otoczyć ochroną Twoją prywatą przestrzeń w pracy.

GK-GermKiller® – w domu

GK-GermKiller® - w domu. Zobacz, jak możesz uczynić ze swojego domu prawdziwą świątynię, w której zarówno Ty jak i bliscy będziecie otoczeni przeciwbakteryjną ochroną dzięki preparatom GK-GermKiller®.

GK-GermKiller® – poza domem

GK-GermKiller® - poza domem. Szkodliwe drobnoustroje czyhają wszędzie, szczególnie na powierzchniach codziennego użytku, narażając Cię na przeziębienia i zapalenia wirusowe, którym warto zapobiec przy pomocy produktów GK-GermKiller®.

Mr Mckenic® – CR3882 Stainoff

Mr Mckenic® - Stainoff to silny, przemysłowy środek czyszcząco-odnawiający, który wnika wgłąb osadów i skutecznie usuwa warstwy rdzy, złuszczenia, uporczywe plamy oraz pozostałości z cementu i wapna, które często znaleźć można na powierzchniach z kamienia i granitu po ukończeniu prac budowlanych.

Mr Mckenic® – PC8019 Magic Rust Converter

Mr Mckenic® - Magic Rust Converter to niedościgniony preparat przeznaczony do przetranformowywania tak starej jak i nowopowstałej rdzy w czarną, polimeryczną powłokę ochronną, która doskonale przylega do metali, zabezpieczając je przed dalszą degradacją.

Mr Mckenic® – AC1926 Air-Conditioner Cleaner (Self-Rinsing)

Tradycyjne sposoby czyszczenia urządzeń wentylacyjnych są przeważnie skomplikowane i wymagają dużego nakładu żmudnej pracy, natomiast firmy trudniące się tym zadaniem są bardzo drogie. Z pomocą przychodzi samospłukujący płyn Mr Mckenic® - Air-Conditioner Cleaner (Self-Rinsing), który stanowi łatwo przystępną alternatywę, z której korzystać może każdy przeciętny użytkownik potrzebujący poręcznej

Mr Mckenic® – SC3802 McKleen Scrub

Mr Mckenic® MCKLEEN SCRUB zawiera naturalne substancje peelingujące (eksfolianty), które doskonale usuwają brud z rąk bez ich podrażniania, pozostawiając uczucie miękkości i gładkości. Sprawdzi się idealnie nawet w przypadku zalegających głęboko w mikroszczelinach skóry zanieczyszczeń.

Mr Mckenic® – DR8210 Biodegradable Degreaser

Mr Mckenic® ma w swojej ofercie szeroką gamę ulegających biodegradacji odtłuszczaczy w płynie, które sprawdzą się tak w ciężkich warunkach przemysłowych, jak i w codziennym użytku. Nasi badacze zaprojektowali każdy z nich tak, aby skutecznie odrywał on brud, sadzę, smar i olej z powierzchni sprzętu i maszyn.

Mr Mckenic® – MM3333 Plant-based Oil Spill Dispersant

Mr Mckenic® - Plant-based Oil Spill Dispersant (OSD) to nietoksyczny, ulegający biodegradacji środek do dyspergacji plam ropy oparty na substancjach pochodzenia roślinnego, których doskonałe połączenie pozwala na skuteczną dyspergację plam ropy z powierzchni zbiorników z wodą słodką, z mórz i oceanów, obszarów przybrzeżnych i temu podobnych.

Mr Mckenic® – 9-in-1 Technology Oil Timken Challenge

Wideo zawiera naukową demonstrację niedoścignionych właściwości lubrykująco-smarujących oleju Mr Mckenic® 9-in-1, który wyprzedza wszystkie konkurujące lubrykanty wielofunkcyjne, a warstwa ochronna, jaką powleka on cenny sprzęt i urządzenia, jest odporna na duże siły nacisku i tarcia.