Służba zdrowia

GK-GermKiller® to jedna z linii produktów wchodzących w skład oferty Mr McKenic®. Są to środki czystości cieszące się zaufaniem centrów opieki nad dziećmi, szkół, klinik, szpitali, producentów żywności i innych branż, których prawidłowe funkcjonowanie wymaga nienagannych standardów higienicznych.

Kup GermKiller w ArmyTec

Produktem flagowym w tej klasie jest bazujący na wodzie detergent GK-GermKiller® Surface™. Badania dowodzą, że jest niesamowicie skuteczny w zwalczaniu ludzkich koronawirusów będących główną przyczyną:

  • zespołu ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej [SARS]
  • bliskowschodniego zespołu oddechowego [MERS]
  • przeziębień i zapalenia płuc
  • grypy wywołanej wiruem typu A (H1N1)
  • zapalenia wirusowego wywoływanego wirusem Coxsackie (który powoduje chorobę dłoni, stóp i jamy ustnej [HFMD])
  • gronkowca złocistego opornego na metycylinę

…i wielu innych chorób i schorzeń wywoływanych szkodliwymi drobnoustrojami.

Pomimo tak szerokiego spektrum działania i niesamowitej skuteczności środek ten może być bezpiecznie używany w miejscach i budynkach, w których na codzień funkcjonują zwierzęta i ludzie bez obaw o ich zdrowie i życie. Środek ten nie zaszkodzi również środowisku naturalnym ani żadnym powierzchniom użytkowym czy tworzywom.

Szkodliwe mikroorganizmu są w stanie przetrwać nawet kilka godzin poza organizmem nosiciela, dlatego kontakt z obiektem, który przebywał w obecności chorego pacjenta może prowadzić do ich rozprzestrzenienia nawet po upływie sporej ilości czasu. Przedmiotami, które często stają się nośnikiem bakterii są klamki, telefony, klawiatury komputerowe, stoły i krzesła w poczekalniach, panele sterowania w windach, stoliki pasażerskie w samolotach, oparcia na ręce i wszelkiego rodzaju armatura łazienkowa. Regularne mycie rąk i dezynfekowanie powierzchni użytkowych naszym preparetem jest kluczowym elementem zapobiegania rozprzestrzenianiu się zarazków.

GK-GermKiller® jest wyłącznościowym partnerem placówki edukacyjnej KidsSTOP (www.kidsstop.edu.sg) znajdującej się w singapurskim Centrum Nauki będącym popularną atrakcją pośród dzieci. W ramach tej współpracy placówka zaopatrywana jest w środki czyszczące i dezynfekujące, dzięki czemu dzieci mogą się cieszyć bezpiecznymi i higieniecznymi warunkami do zabawy i nauki.

Zadbaj o to, abyś i Ty oraz Twoi pracownicy i klienci mieli możliwość pracowania w tak przyjaznym zdrowiu środowisku odwiedzając nas na stronie: www.gk-germkiller.com.

Kup GermKiller w ArmyTec

Najpopularniejsze produkty w tym segmencie

Środki do dezynfekcji i higieny osobistej

Środki do pielęgnacji domu