Przemysł petrochemiczny i gazowy

Produkty Mr McKenic® cieszą się wieloletnim uznaniem we wszystkich segmentach przemysłu przetwórstwa ropy i gazu ze względu na szeroką ofertę produktów spełniających wszelkie potrzeby tego wymagającego i wielorodnego rynku. Każdy z etapów procesu rafinacji ropy naftowej oraz obróbki gazu charakteryzują specyficzne mu warunki pracy, która dzięki naszym niezastąpionym produktom przebiega sprawniej, szybciej i bezpieczniej. Jesteśmy w pełni świadomi zagrożeń, jakie niosą tak dla środowiska jak i zwierząt i człowieka silne substancje chemiczne, dlatego przykładamy wielką wagę do zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla użytkowników naszych płynów i środowiska, w którym są one stosowane.

Nasza wyczerpująca linia środków odtłuszczających obejmuje wszystkie możliwe ich odmiany: te bazujące na wodzie i te oparte o rozpuszczalnik, środki żrące i neutralne, a nawet mieszanki zapewniające unikalne połączenie właściwości dwóch osobno występujących produktów.

Twoja firma będzie mogła osiągnąć maksimum swojej wydajności dzięki naszym skutecznym środkom penetrującym, lubrykującym i czyszczącym, które pozwolą na utrzymanie sprzętu i maszyn w doskonałym stanie oraz skrócą okresy postojów konserwacyjnych. Naszym płynom od lat ufają największe koncerny gazowe i naftowe na świecie, które nieustannie podnoszą jakość swoich usług i produktów dzięki niezrównanej wydajności i efektywności oferowanych przez nas preparatów.

Jednym z głównych czynników, jakie muszą brać pod uwagę firmy funkcjonujące na rynku gazowym i naftowym, jest bezpieczeństwo użytkowania środków konserwujących, z których korzystają, dlatego właśnie tak dużą popularnością cieszy się wśród nich Mr McKenic® 9-in-1 Technology Oil, który łączy w sobie takie właściwości jak niepalność, odtłuszczanie, wysoka siła penetracyjna, zdolności lubrykacyjne i działanie antykorozyjne. Wszystko to sprawia, że jest to standardowy środek, po jaki sięgają wielkie koncerny potrzebujące wielofunkcyjnego i niezawodnego lubrykanta.

Najpopularniejsze produkty w tym segmencie

Przemysłowe środki czyszczące i odtłuszczające

Bazujące na wodzie

Bazujące na rozpuszczalniku

Rozpuszczalne w wodzie

  • Hybrid Degreaser

Preparaty do sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Środki do konserwacji maszyn i sprzętu

Środki antykorozyjne

Środki do specjalnych zastosowań

Środki do higieny osobistej