Przemysł morski

Już od ponad dekady Mr McKenic® jest jednym z głównych zaopatrzycieli środków czyszczących wykorzystywanych między innymi na tankowcach, statkach handlowych, frachtowcach i platformach wietrniczych na otwartym morzu i oceanie.

Jesteśmy świadomi zapotrzebowania na preparaty, które sprawdzą się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, w których tak często pracują jednostki związane z przemysłem morskim. Aby sprostać tym potrzebom, Mr McKenic® stworzył całą linię produktów charakteryzujących się niedoścignioną szybkością i skutecznością działania, które są jednocześnie bezpieczne dla środowiska naturalnego i zaprojektowane tak, aby umożliwiać natychmiastowe ich użycie i łatwy transport. Dbamy jednak nie tylko o dobro życia morskiego, ale przede wszystkim ludzkiego, dlatego każdy preparat oparty jest o formule gwarantującej całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Na wyczerpującej liście produktów, które oferujemy na rynku przemysłu morskiego, znajduje się nasz opatentowany dyspergator plam ropy bazujący na substancjach pochodzenia naturalnego, biodegradowalne odtłuszczacze, płyny wymiany ciepła, smary i lubrykanty, środki do czyszczenia pomp i środki przeciwdziałające wdawaniu się korozji.

Najpopularniejsze produkty w tym segmencie

Przemysłowe środki czyszczące i odtłuszczające

Bazujące na wodzie

Bazujące na rozpuszczalniku

Rozpuszczalne w wodzie

  • Hybrid Degreaser

Preparaty do sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Środki do konserwacji maszyn i sprzętu

Środki antykorozyjne

Środki do specjalnych zastosowań

Środki do dezynfekcji oraz higieny osobistej