Rynki

Bycie jednym z wiodących producentów preparatów chemicznych w Azji od roku 1999 dowodzi, że Mr McKenic® w pełni oddany jest misji zaopatrywania wszystkich swoich klientów w najbardziej niezawodne środki czyszczące i konserwujące na świecie.

W skład naszej oferty wchodzą między innymi lubrykanty, odtłuszczacze i środki ochronne, a każdy z nich został zaprojektowany przez naszych fachowców tak, aby doskonale spełniać powierzone mu zadanie. Oprócz efektów, równie ważne jest dla nas bezpieczeństwo użytkownika, dlatego wszystkie nasze produkty są tworzone z myślą o ochronie zdrowia pracowników posługujących się płynami Mr McKenic®. Doskonałym tego przykładem jest preparat 9-in-1 Technology Oil, który jest wiodącym, niepalnym, penetracyjnym lubrykantem, który powstrzymuje korozję i wykazuje wielopłaszczyznowe działanie ochronne.

Nie zapomnieliśmy również o Twojej higienie – gdy skończyłeś już pracę, sięgnij po jeden ze środków do czyszczenia rąk z serii McKleen, która oparta jest na nietoksycznych substancjach pochodzenia roślinnego, pozwalając na pozbycie się nawet najbardziej uporczywych zabrudzeń ze smaru i na jednoczesne zachowanie nawilżenia dłoni.