Zapewniamy rozwiązania, na które możesz liczyć!

Profil działalności

Linie produktów Mr McKenic® otworzył nasz flagowy preparat o nazwie 9-in-1 Technology Oil, który wypuszczony został w 1999 roku. Został on stworzony jako odpowiedź za zapotrzebowanie ze strony prężnie rozwijającego się sektora morskiego i przymysłowego w Singapurze, które potrzebowały bezpiecznych, łatwych w użyciu, niepalnych, penetrujących lubrykantów w aerozlu o działaniu zapobiegającemu korozji. Gdy na rynek wkroczył 9-in-1 Technology Oil, natychmiast zdobył on szeroką rzeszę użytkowników, którzy szybko zauważyli, że jest on znacznie wydajniejszy i skuteczniejszy od większości preparatów oferowanych przez konkurencję, oferując przy tym niezrównane bezpieczeństwo pożarowe. Sukces ten dał początek całej gamie produktów Mr McKenic® przeznaczonych tak do użytku domowego jak i przemysłowego, których głównym zadaniem jest pielęgnacja, konserwacji i czyszczenie.

Dziś Mr McKenic® oferuje ogromną liczbę powszechnie stosowanych środków do czyszczenia, mycia, dezynfekowania, lubrykacji, polerowania i pielęgnowania powierzchni użytkowych w pracy i domu. Produkty firmy Mr McKenic® powstają w trakcie intensywnych, kompleksowych badań przeprowadzonych w naszych własnych laboratoriach, preparaty te jednak to nie tylko owoc naszej ekspertyzy technicznej, ale też doskonałego zrozumienia potrzeb naszych klientów. Aby zagwarantować, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy, wszystkie preparaty z dumą powstają w naszej w firmowej fabryce, a w ich produkcji udział bierze przeszkolona kadra pracownicza.

Tak oto marka Mr McKenic® – początkowo debiutująca w Singapurze – zdobyła uznanie i popularność na całym świecie. Dzięki szybko rozwijającej się siatce dystrybucyjnej o globalnym zasięgu jesteśmy obecni w Wielkiej Brytanii, Europie, USA, Chinach, Afryce, na Bliskim Wschodzie i Azji Południowo-Wschodniej. Produkty firmy Mr McKenic® nagrodzone zostały kilkoma międzynarodowymi nagrodami i wyróżnieniami, takimi jak 16-sta Międzynarodowa Europejska Nagroda Jakość przyznana w Paryżu czy 27-ma Międzynarodowa Nagroda Za Najlepszą Nazwę Firmową przyznana we Franfurcie.

W grudniu 2009 Vance Chemicals Pte Ltd – członek Vance Group of Companies – przejęła markę Mr McKenic® od Isochem International Pte i współpracujące pod jej szyldem laboratoria badawcze i zakłady produkcyjne. Siedziba główna Vance Chemicals – której firmą macierzystą jest Vance Group Ltd. (www.vancegroupltd.com) – mieści się w Singapurze i główny obszar jej rynkowej działalności obejmują olechemikalia, energia i nutraceutyki, którymi zajmują się jej pozostałe filie. Dzięki swoim zasobom finansowym, doświadczonym zarządcom i międzynarodowym kontaktom handlowym The Vance Group stanowić będzie siłę napędową dla dalszego rozwoju i sukcesu produktów Mr McKenic®.

Kultura gospodarki Azji Południowo-Wschodniej, na której oparta jest nasza frima i której z dumą jesteśmy częścią, zbudowana została na szacunku dla klienta wyrażanego poprzez zapewnienie mu konkurencyjnych, skutecznych produktów po atrakcyjnej cenie. Oprócz rozwoju naszych produktów jesteśmy też oddani chronieniu środowsika naturalnego, czego świadectwem jest certyfikat ISO14001. To właśnie dzięki szczytnym celom i wartościom staliśmy się jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w rejonie.