Zapewniamy rozwiązania, na które możesz liczyć!

Nasze osiągnięcia

Liderzy wszystkich sektorów przemysłu sięgają po oferowane przez nas produkty za każdym razem, gdy potrzebują niezawodnych i profesjonalnych narzędzi do przeprowadzenia czynności konserwatorskich i czyszczących. Jesteśmy dumni z w ten sposób pielęgnowanej współpracy, która na przestrzeni lat umożliwiła nam zbudowanie nieskalanej reputacji i stanie się nieodłączną częścią sukcesu renomowanych Singapurskich firm operujących w sektorach transportu lotnicznego, inżynierii i przemysłu morskiego, transportu publicznego, przetwórstwa gazu i ropy oraz przemysłu wojskowego.

Nagrody i uznanie

Mr McKenic® otrzymał do tej pory między innymi Międzynarodową Europejską Nagrodę Jakości i Międzynarodową Nagrodę za Najlepszą Nazwę Handlową (ISO 14001 : 2004). Natomiast w roku 2015 przyznano nam Nagrodę dla Wyróżniających się Firm, na którą zasłużyliśmy sobie niesłychanie silną pozycją na rynku i doskonałą reputacją.

Nagrody te stanowią świadectwo niezawodności i wiarygodności oferowanych przez nas produktów i usług we wszystkich sektorach przemysłu.

Prominent Brand Award 2015
Certyfikat BizSafe 3
Int. Award for Best Trade Name Certyfikat ISO 14001
Członek ISSA
Certyfikat ISO 14001
Promising SME 500